Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 8
Vyberte si z naší nabídky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality KLIDEM » Nemovitosti » Prodej domku 4+kk,71m² se samostatným studiem 1+kk, 24m² - La Ciaccia

Prodej domku 4+kk,71 se samostatným studiem 1+kk, 24 - La Ciaccia, Ev.č.: 00050

IMG_20180425_094548 (1)
IMG_5011
IMG_4754
IMG_5030
IMG_5031
IMG_5027
IMG_4714
Reality KLIDEMReality KLIDEM
Husova 8/12
Vyškov - Vyškov-Město
+420 775 859 518
[email protected]
Cenaprodáno
+ provize RK, bez právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaVia Giovanni Pascoli 18, La Ciaccia, Itálie
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná95 m²
Plocha pozemku200 m²
Plocha zastavěná100 m²
Plocha zahrady100 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaRekreační
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji vymazlený dům o dvou na sobě nezávislých jednotkách 4+kk,71m² se samostatným studiem 1+kk, 24m². Dům se nachází v klidné části na kraji vesnice, kousek od písečné pláže s výhledem na moře a do okolních kopců. Jen kousek od domu se dostupné centrum vesnice s veškerou vybaveností, která je v provozu i v průběhu zimních měsíců.
Dům byl majiteli obýván celoročně s pronájmem malého samostatného bytu.
Je tak vybaven vším potřebným i pro celoroční provoz a spoustou vychytávek navíc – fotovoltaika, zděná venkovní sprcha s teplou vodou, vybavená venkovní kuchyně, zimní zahrada s odsuvným prosklením. Samozřejmostí je vybavení jako pračka, klimatizace, venkovní gril. Dům je navíc citlivě vyladěn v mořském duchu vlastnoručně vyrobenými dekoracemi majitelky, které jsou součástí prodeje.

Pouhé 3km od vesnice je vzdáleno městečko Valledoria s kompletní vybaveností – obchody, stavebniny, lékařská služba, úřady…
Vesnička La Ciaccia je malá klidná osada v jižní části údolí Valledorie. Výhodou této polohy je dostupnost dvou letišť – Alghero, Olbie. Obě letiště se nachází cca hodinu jízdy od domu, stejně jako přístav trajektu v Olbii. Poloha je výhodná i pro podnikání rozmanitých výletů. Samotná písečná pláž má různorodé části a v průběhu asi 12 km její délky se mění její ráz. Dva kilometry severně po pláži se vlévá do moře říčka, která vytváří malebné zákruty a jezírka – na jednom z nich se půjčují lodičky, šlapadla apod. Druhým směrem po pobřeží vede od domu cesta nad útesy, kterou je možné dojít k malým písečným plážím mezi útesy a po cca 5 kilometrech do historického městečka Castelsardo. Castelsardo je staré typické středomořské městečko s pevností, úzkými kamennými uličkami, kostely, muzeem a velkým množstvím kulturních akcí. Údolí Valledorie je obehnáno pohořím s možnostmi pěších výletů a návštěv horských vesniček. Jen asi 1,5 km od domu začíná vinařská vesnička Mudizza, kde jsou organizovány ochutnávky místních vín, taneční večery atd. Možnosti výletů v nejbližším okolí jsou opravdu široké. Namátkou termální prameny Casteldoria, krásné pláže v Isola Rosa, Badesi, Costa paradiso, horská vesnička Sedini se skanzenovým skalním domem, spousta historických památek, muzea…

Prohlídky na domě budou řešeny dle dohody a v této době vzhledem k aktuální COVID situaci. Jsme ale připraveni poskytnout případným zájemcům veškeré informace ještě před návštěvou Sardínie.

K bližším informacím kontaktujte emailem realitní makléřku Reality KLIDEM Irenu Kotolanovou.