Prodej rekreační dům 3+1, se zahradou 344 m² - Sardínie -Costa Paradiso - Li Baietti, Ev.č.: 00021

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaCosta Paradiso, Itálie
Velikost3 pokoje
Plocha užitná68 m²
Plocha pozemku412 m²
Plocha zastavěná68 m²
Plocha zahrady344 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Pohádková vila přímo u moře.

Tato vilka se nachází přímo v oblasti rezervace Costa Paradiso. Toto místo je naprosto výjimečné přírodou, neopakovatelnými scenériemi, skalními masivy a průzračnou vodou. Veškerá zástavba v celé oblasti je jednotného stylu, zakomponovaná do terénu v souladu s rázem přírody za použití původních materiálů a působí místy až pohádkově. Nemovitost se nachází ve spodní části Costa Paradiso, v oblasti Li Baiette, méně než 100 kroků od moře. Jedná se o komfortní vilu s dvěma verandami a prostornou zahradou. Je součástí malého komplexu skládajícího se z 5 jednotek, které jsou mezi sebou dobře rozděleny s malou společnou částí za domem a přístupem k moři. Pobřeží je tvořeno pískovcovými masivy, asi 500m od objektu vede po pobřeží pěšina k pískové pláži vetnuté mezi útesy a oddělené skalami od zástavby.

Dům se skládá z obývacího pokoje napojeného na malou verandu s výhledem na moře, kuchyňského a jídelního koutu, dále dvou dvoulůžkových ložnic, koupelny, venkovní komory a velké verandy se vstupem ze zahrady. K dispozici jsou dvě parkovací místa přímo u objektu.

Ve vesnici se nachází restaurace, základní potraviny a turistické obchůdky. V sezóně je k dispozici i základní lékařské služba, půjčování lodí, sportovního vybavení, diskotéka...

Dispozice:
zastavěná plocha 68 m², 3 pokoje, kuchyň, koupelna, 2 verandy, 2 parkovací místa, zahrada cca 344 m². Vila v dobrém stavu se prodává zařízená.
Pro bližší informace kontaktujte emailem realitní makléřku Reality KLIDEM Irenu Kotolanovou.

Soubory ke stažení

ESTERNOGIARDINOESTERNOFRONTEsalottoCAMERAfronte mareCUCINAPIANTA CASAaccesso marePOSTO AUTOPOSIZIONE MARETETTOVISTA MAREVERANDA FIORIsoggiornoBAGNOuscita veranda 2VERANDA MAREveranda2LATO INGRESSOVERANDAVERANDALATOVIA MARE

Kontaktujte makléře

Irena Kotolanová

Irena Kotolanová
+420 775 859 518
[email protected]